Семінар "Перший рік життя Малюка"

У неділю 30 жовтня ми провели семінар "Перший рік життя Малюка". Що треба знати батькам щоб виховати здорову дитину" в дуже теплій, щиро кажучи, родинній атмосфері в тренінговому Центр "MON Jardin".

Дуже приємно, що більшість учасників були сімейні пари.

Про те, наскільки важлива роль Тата на першому році життя розповіла сімейний та підлітковий психоаналітик Ліліана Вікторівна Радченко. Пані Радченко наголосила, що для "формування психологічного холдингу" протягом першого року життя необхідні наступні умови:
- спокійна та щаслива мама
- відчуття поваги до дитини
- побудова відносин з дитиною через догляд за нею, мама має бути передбачуваною.

Процес своєчасного завершення лактації є важливим для обох, це необхідний процес сепарації (роз'єднання). І Тато у цьому процесі відіграє надважливу роль. Він переводить абсолютну залежність дитини від матері у відносну. Дуже поширеним є той факт, коли жінка, щоб припинити лактацію, на декілька діб лишає малюка з кимось з родичів. Насправді ліпше, щоб Мама знаходилась в полі зору дитини, але дбав про дитину Тато. Міф про те, що дитині "аби циця мамина" була поруч був розвінчаний. Для формування здорового психоемоційного стану малюку потрібні обидва (і батько і мати).

Питань було море. Замість запланованих трьох годин семінар відбувався 5!

Вдячні за теплий прийом пані Олені, засновниці центру "MON Jardin" де проводиться багато цікавих освітніх семінарів для підлітків та їх батьків.

http://monjardin.kiev.ua - Права собственности и администратора сайта принадлежат Центру психологической поддержки и развития личности Mon Jardin. Использование материалов в личных или коммерческих целях допускается только при предварительном согласовании с владельцем сайта и обязательной ссылке на нас © monjardin.kiev.ua / 2016