Основи людських відносин (К. Роджерс)

Людські стосунки - це багатогранна область, яка постійно розвивається і трансформується, надаючи колосальний вплив на наше життя. Психоаналітики, що працюють в різних сферах людських відносин і проблем, покликані допомогти людині правильно ставиться до навколишнього світу і близьким людям. У цьому допомагає сімейний психолог в Києві, підлітковий психоаналітик, дитячий і т.д.

Розуміння основ людських відносин багато в чому допоможе успішно побудувати свій життєвий шлях. Розглянемо корисні поради від засновника гуманістичної психології К. Роджерса, які і в наш час є відмінним путівників в спілкуванні з людьми.

сімейний психолог в Києві

1. Навчіться слухати і чути співрозмовника. Прислухайтеся до іншого людини уважно, повністю сконцентрувавшись на тому, що він говорить вам. Людям властиво багато спілкуватися і розмовляти, але як правило, ми практично не слухаємо інших. Спілкування може доходити до автоматизму. Якщо з усім можливим увагою поставитися до людини і тому, що він говорить, то ваш співрозмовник відчує свою цінність і значимість. У свою чергу, він відповість вам тим же.

2. Постарайтеся зрозуміти іншу людину. У переважній більшості випадків ми оцінюємо інших людей - це перша природна реакція. Ми відразу вішаємо на людину певний ярлик, виставляємо йому оцінку. Цим ми закриваємо собі доступ до розуміння переконань і позицій інших людей. Ми розучилися розуміти почуття і слова іншої людини. Відмовтеся від оціночних суджень і навчитеся розуміти і поважати почуття інших. Це сильно допоможе людині прийняти себе і свої емоції, не упустити можливості. Більш того, так ми самі змінимося на краще, відкривши сфери, раніше нам не доступні.

3. Завжди залишайтеся самі собою. Навіщо прикидатися, якщо потрібно будувати довгострокові відносини. Якщо ви відкинете всі маски, то відносини стануть справжніми, осмисленими, наповненими енергією. Це відмінний шлях до партнерства. Навчіться бачити себе справжнього, приймати себе таким і не ховатися перед іншими. Як би там не було, рано чи пізно ваше оточення побачить вас справжнім, без облуди. Який же сенс обманювати всіх? Цінуйте свою унікальність, не наслідуйте кому-небудь.

4. Підтримуйте інших людей в прагнення змінитися на краще. Ви можете допомогти оточуючим вдосконалюватися. Поділіться своїм позитивним ставленням до життя і добром.

5. Не поспішайте думати про людей погано. Постарайтеся в кожному побачити хоч дещицю добра і світла. Навчіться прощати дурні вчинки.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016