Як навчитися управляти своїм часом?

Сучасні темпи нашого життя характеризуються жорстокою браком часу, різними труднощами і суєтою. Багато з-за надмірних навантажень відчувають постійні стреси, дозволити які може тільки професійний психоаналітик в Києві чи іншому місті. Далеко не кожен може самостійно впоратися з вантажем повсякденних проблем і правильно розставити пріоритети у своєму житті. Звідси виникає стан розгубленості, коли людина не розуміє, за яке діло слід братися насамперед. Кваліфікований психоаналітик в Києві в Центрі Mon Jardin допоможе зняти емоційну напругу, яке знижує продуктивність і особисту ефективність. Стреси і хронічна втома - це головні бичі нашої сучасності. У даній статті ми дамо декілька слушних порад, які допоможуть навчитися управляти своїм часом.

психоаналітик в Києві

В першу чергу, згадаємо історії успішних людей. Як правило, вони дуже продуктивні, багато працюють і встигають. Щоб підвищити свою продуктивність потрібно вірно розподіляти час. Причому бізнес не повинен поневолити вас, відібравши весь вільний час. Щоб не стати заручником своєї роботи, потрібно твердо виконувати декілька важливих правил:

  • Плануйте розпорядок дня;
  • Визначайте найголовніше;
  • Послідовно виконуйте всі поставлені завдання, починаючи з найважчою;
  • Навчіться говорити "ні";
  • Дотримуйтесь рівновагу в роботі і відпочинку.

Розглянемо більш докладно кожен пункт. І так, щоденне складання плану - це найважливіший крок на шляху до управління своїм часом. Правильно складений список завдань можна порівняти з картою, яка допоможе прийти до потрібної мети. Обов'язково відзначайте план на папері. Ви здивуєтеся, але продуктивність збільшиться на 25% після розробки детального плану на день. Список завтрашніх справ можна приготувати з вечора. Це дозволить вже з ранку твердо знати, як потрібно почати робочий день. Протягом дня можна вписувати в план нові справи, але відповідно до першочерговістю. Як тільки ви вирішили один з пунктів плану - викресліть його. Так ви відчуєте задоволення від своєї роботи і отримаєте черговий заряд бадьорості.

План краще складати відповідно до рівня складності: чим складніше завдання, тим ближче вона до початку списку. Найлегші справи можна робити останніми. Також, важливо відзначати терміни для кожної справи. Якщо завдання складне, можна розділити її на підзадачі.

Уміння визначати ключове завдання або вірно розставляти пріоритети - це можливість легко оперувати планом роботи, безпомилково встановлюючи показник складності для кожного завдання.

Для ефективного тайм-менеджменту важливі такі якості, як цілеспрямованість і зосередженість. Важливо виділяти певну кількість часу на конкретну задачу, послідовно виконуючи кожен пункт плану. Не можна по кілька разів кидати справу і повертатися до нього. Так сильно знижується ефективність і продуктивність роботи. Пам'ятайте, що часу може не вистачити на все, але на найголовніше його предостатньо. Зберіться і виконайте те, що буде найбільш вигідним.

Навчіться відмовляти непотрібним заняттям, які "з'їдають" ваш вільний час: перегляд телевізора, суперечки про політику, читання реклами або листівок. Запишіть все нікчемні справи, які можуть вас відволікати і назвіть їх "Я ніколи не буду це робити".

Рівновага - це найважливіше правило не тільки в бізнесі, але і в будь-якій сфері людського життя. Робота до втрати пульсу - це не шлях до успіху. Організм все одно зупинить вас, в гіршому випадку примусово, у вигляді хвороби, наприклад. Отже, важливо дбати про своє здоров'я, займатися спортом, відпочивати, проводити час з сім'єю. Принцип рівноваги говорить: проводите досить часу вдома і якісно працюйте на роботі. Пам'ятайте, що вироблення вміння управляти своїм часом дозволить розставити правильні пріоритети в житті, поставивши на перше місце найважливіших для вас людей.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016