Як позбутися від поганого настрою?

психолог в Києві

Більшість людей зрідка або постійно стикаються з виникненням поганого настрою. Деякі повністю піддаються впливу негативних думок і впадають в депресію з якої вийти самостійно буває дуже важко. Вийти з депресивного стану вам допоможе професійний психолог в Києві від Центру психологічної підтримки Mon Jardin. Але якщо ви просто втомилися від безлічі проблем, відчуваєте занепад сил і ослаблення енергетичного потенціалу, то можна спробувати кілька методик для самостійного підняття настрою.

Пам'ятайте, що поганий настрій робить нас нездатними адекватно мислити, щось вирішувати, ефективно думати. Поганий настрій може отруїти будь-яку подію нашого життя. Миритися з таким станом не можна. Для початку потрібно просто відчути сильне бажання позбутися від такого настрою. Потім виділити деякий час для виконання певних дій. Зупиніться і відкладіть ваші нагальні справи, які ви не зможете переробити в депресивному стані. Повернувши собі душевну рівновагу і посмішку, ви з подвоєною енергією візьметеся за виконання повсякденних турбот.

Відзначимо кілька простих і ефективних методів для виходу з похмурого стану, які може порадити психолог в Києві:

  • Емоційна розрядка;
  • М'язовий корсет;
  • Слухайте, читайте мотиваційні записи, книги.

Метод "Емоційною розрядки"

Суть методики полягає в тому, що ви скидаєте напругу за допомогою розкріпачення тіла і позбавлення від поганих думок. Приділіть для цього заняття лише 30 хвилин. Для початку рушайте в затишне місце, де ніхто вас не побачить. Тимчасово заблокуйте критичне мислення і не бійтеся вести себе нерозумно, забудьте про свої оцінка і оцінках оточуючих. Тепер робіть будь-які рухи і дії, які тільки прийдуть вам на розум. Можете стрибати, бігати, кричати, виробляти танцювальні па, включити гучну музику, сміятися. Можна зробити фізичні вправи. Вимкніть всяку критику, забудьте скільки вам років і яку серйозну посаду ви займаєте. Одним словом, поверніться в дитинство на півгодини. Діти поводяться невимушено і насолоджуються справжнім.

Ви здивуєтеся, але після виконаної методики, ваше поганий настрій безслідно зникне.

Методика "М'язовий корсет"

Ця вправа займе не більше п'яти хвилин при мінімальних зусиллях. Сядьте рівно, розправте плечі, підніміть голову і широко посміхніться. Краще дивитися при цьому на себе в дзеркало - це дасть зворотний зв'язок і посилить позитивну дію. Поспостерігайте за думками, які будуть приходити в голову під час вправи. Через п'ять хвилин негативні думки загубляться, а на їх місце прийдуть приємні спогади і радісні думки.

Метод "Мотивація"

Мотиваційна інформація здатна позбавити від поганих думок і надихнути на позитивні зміни у своєму житті. Можна відвідувати мотиваційні семінари та лекції в Центрі Mon Jardin, можна слухати аудіозаписи або читати мотиваційні книги, а також поговорити з психологом в Києві.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016