Конфіденційність

Умовою роботи психоаналітика є повна конфіденційність. Все, що Ви розповідаєте в кабінеті аналітика, залишиться між вами. Він не буде вчити Вас жити, давати поради. Вислуховуючи і задаючи питання, аналітик буде прагнути разом з Вами досягти нового розуміння того, як виникли Ваші проблеми і яким чином вони можуть бути вирішені.

У процесі психоаналізу клієнту відводиться активна роль: разом з аналітиком він досліджує свої думки і асоціації, розуміє значення своїх сновидінь і фантазій, проводить ревізію свого минулого досвіду і відносин з людьми в сьогоденні. Чіткіше усвідомлюються власні життєві цілі і досягається розуміння того, що заважає їх більш ефективному досягненню. Доведеться пережити багато почуттів і виконати важку роботу, але це необхідна частина захоплюючого шляху психоаналізу.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016