Пісочна терапія для дорослих

ТАРАСЮК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА Практичний психолог, пісочна терапія для дорослих

Дитячий психоаналітик
Арт терапевт за методом Юнгіанська
Пісочна терапія

Міжнародний Інститут Глибинної Психології за фахом
практичний психолог
Дитячий психоаналітик

Підтверджують Сертифікати:

"Основи дитячої психіатрії"
"Пропедевтика психіатрії"
"Психоаналітична теорія У.Біона (60 годин)
"Алгоритм проведення психологічного дослідження при вирішенні сімейних спорів в суді" (75 ак.годин)
"Теорія і практика Пісочній терапії в індивідуальній та груповій роботі"

Запис за телефонами:

+38 (098) 420-20-20
+38 (096) 120-20-20

Зазвичай гра з піском асоціюється з дитинством, а пісочна терапія для дорослих здається чимось не серйозним. Проте, даний спосіб відновлення душевної гармонії відзначається фахівцями, як більш дієвий для дорослих, ніж для дітей. За допомогою роботи з піском можна:

  • висловити свої емоції, адже не завжди виходить знайти підходящі слова;
  • відновити зв'язок зі своїм Я;
  • розіграти сценарій своєї проблеми;
  • знайти правильне рішення;
  • знайти душевну рівновагу;
  • збагатити внутрішній світ та ін.

Пісочна терапія для дорослих - це унікальний і творчий спосіб відправитися на пошуки своєї індивідуальності і внутрішнього сенсу. Найчастіше, відповіді на хвилюючі нас питання знаходяться в нас самих. Пісочна терапія, як форма психологічної роботи допомагає знайти ці відповіді. Для дорослих особливо важливо створити безпечний і приємний простір, де відчувається захист і внутрішня свобода. Саме таким простором є пісок, що створює ледь відчутні, але видимі образи.

Пісочна терапія для дорослих     Пісочна терапія для дорослих

У психологічному сенсі пісочниця являє собою унікальне середовище, де мрії і тривоги стають реальністю. Робота з піском дозволяє абстрагуватися від своєї проблемної ситуації і поглянути на неї з різних сторін, а також знайти позитивне рішення, втіливши його в піщаних образах. Пісочна терапія сприяє створенню альтернативної реальності, в якій для дорослих немає обмежень і рамок. Тут Ви самі творите певну картину і розробляєте сценарій за допомогою мініатюрних фігур і піску.

У пісочниці можна реалізувати будь-яку пригоду, створити нову життєву програму, придбати волю і впевненість в тому, що Ви можете її втілити в своє реальне життя.

Дзеркальна пісочна поверхня зможе відобразити те, що Ви дійсно відчуваєте, думаєте і хочете. А пісочна терапія для дорослих - це відмінний спосіб "оживити" це чудове і хитке відбиття.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016