Проведення лекцій та семінарів

Якщо ви відчуваєте і усвідомлюєте, що психологія є одним з головних інтересів у Вашому житті, то ви маєте чудову можливість відвідування семінарів, лекцій від провідних фахівців в області психології, психоаналізу в центрі "Mon Jardin".

Наші семінари Від висококваліфікованих психологів, психоаналітиків - це можливість вивчити глибинні установки і відносини, що становлять основу Вашого життєвого досвіду, виходячи з яких Ви дієте в своєму житті і створюєте результати. Це можливість піддати аналізу і досліджувати, здавалося б, незаперечні точки зору про те, як Ви бачите світ. Наші семінари, лекції про зміни і, таким чином, передбачає готовність до них і бажання цих змін.

Вам ніхто не говорить, як слід жити своє життя. Ви самі виявляєте то, як інакше можливо бачити себе і життя навколо. Це процес відкриттів, який Ви отримуєте до нових рівнів свободи вибору і особистої сили, необхідних для створення свого майбутнього.

Запрошуємо Вас на цікаві семінари по психології.

У нашому центрі Ви можете вибрати семінар, що цікавить Вас:

1) Психологія сімейних відносин.

2) Чого хоче підліток і як з ним спілкуватися.

3) Психологія раннього періоду розвитку дитини.

5) Психосоматика і емоції нашого тіла.

7) Школа для батьків: Знання з дитячої психології.

8) Я і мої стосунки з чоловіками.

Провідні фахівці семінарських програм: психологи, психоаналітики, члени Української Асоціації психоаналізу.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016