Підлітковий психолог, психоаналітик

підлітковий психологЯкщо виникають проблеми з вихованням підлітків - значить настав час, щось змінити. Підлітковий вік - це унікальний і неповторний час в житті кожної людини. У цей період дитина дорослішає, залишаючи позаду дитинство. Підліток стикається з безліччю проблем, з якими він не завжди може впоратися самостійно. У цей складний кризовий час закладається фундамент в дорослому житті. Від того, як підліток пройде цей період залежить майбутнє. Батьки в силу різних причин не завжди справляються з труднощами, які супроводжують дорослішання їх підлітка. У такій ситуації необхідна своєчасна професійна допомога - підліткового психолога, який розбирається у всіх тонкощах психіки дитини, яка дорослішає.

Цей чудовий і складний вік характеризується масштабними і стрімкими змінами, які стосуються всіх сфер життя:

 • фізичні зміни;
 • гормональні збої;
 • кардинальна зміна цінностей і думок;
 • зміни відносин до друзів, батьків, оточення.

ПРОБЛЕМИ частіше виникають тоді, коли батьки хочуть зберегти відносини колишніми, і з якоїсь причини побоюються дорослішання дитини або ж дитина не відчуває рамок дозволеного і експериментує з поведінкою без кордонів.

Підліток маніпулює батьками?

Підлітковий вік - це складний і суперечливий період не тільки в житті дитини, яка дорослішає, але і його батьків. Дуже часто дорослі стикаються з проблемою, коли підліток маніпулює батьками. Фахівці Центру Mon Jardin допоможуть викрити маленького маніпулятора і направити його енергію в потрібне русло. Відзначимо, що маніпуляція підлітка може виражатися в декількох поширених варіантах:

 • Тиск на батьків. Підлітки використовують пресинг на батьків, щоб змусити їх випробувати почуття провини. Батьки відчувають необхідність виконати прохання, керуючись помилковим переконанням, навіюванням їм підлітком - "я повинен".
 • Брехня. Підліток вважає за краще приховувати правду або задовольняється напівправдою, щоб отримати те, що він хоче: відпроситися на вечірку до друзів, де буде алкоголь, випросити покупку одягу, нового телефону тощо.
 • Провокації. Дитина може вчиняти дії, які змушують батьків зриватися. Наприклад не миють за собою посуд, не прибирають кімнату, не повертаються додому вчасно і т.д.
 • Шантаж. Підліток вселяє люблячим батькам, що буде нещасний, якщо батьки не виконають його прохання.
 • Відстороненість від батьків. Дитина замикається в собі і не розмовляє з Вами.

Вирішити проблему "Підліток маніпулює батьками", допоможуть поради психоаналітика в Центрі Mon Jardin.

Зустріч психоаналітика з підлітком - дієва допомога для повернення гармонії в сім'ю.

Дуже важливо своєчасно визначити проблеми підліткового періоду і надати підтримку дитині.

 • досвід;
 • професіоналізм;
 • конфіденційність.

Звертайтеся до нас - зробіть крок назустріч позитивним змінам.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016