Сімейний психолог

У сімейному житті можуть виникати конфліктні ситуації, які Ви не в силах вирішити самостійно. Однак пам'ятайте, що зруйнувати завжди простіше, ніж побудувати або відновити. Якщо ситуація в родині здається тупіковою, тоді необхідна консультація сімейного психолога, який допоможе Вам провести спільну роботу і знайти компромісне рішення.

Консультація сімейного психолога - шлях до взаєморозуміння в сім'ї

Консультация семейного психолога

Взаємодія з психологом сімейних відносин відкриває нові перспективи в розвитку сім'ї, яка на межі розпаду. Консультація сімейного психолога в Центрі Mon Jardin і продуктивна спільна робота - це вірний шлях до відновлення гармонії в сімейних відносинах.

  • визначити правильний баланс окремо і залежності;
  • усвідомити цінність і особливості, створених Вами відносин в сім'ї;
  • поліпшити клімат сімейних відносин;
  • зрозуміти один одного і прийняти.

Скільки знадобиться консультацій буде залежати від особливостей кожної ситуації та від серйозності розбіжностей. Робота з сімейним психологом може вважатися завершеною тільки після того, як будуть досягнуті всі терапевтичні цілі.

Кваліфікований сімейний психолог в Києві - Центр психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin

В яких ситуаціях може допомогти психолог сімейних відносин?

Необхідність в зверненні до психолога сімейних відносин може виникнути в будь-якій сім'ї. Сімейні конфлікти - це делікатна область, в якій не можна приймати поспішні рішення. Коли ж може знадобитися професійна допомога? Причиною походу в кабінет сімейного психолога можуть стати:

  • конфліктні ситуації між членами сім'ї;
  • криза в родині;
  • зрада;
  • розлучення;
  • проблеми з вихованням дітей.семейный психолог в киеве
Розрив навіть самих нетривалих стосунків може бути болючим і складним. Розлучення, що руйнує довгі відносини призводить до конфліктів, депресії і стресу. Складно визначити весь спектр переживання і емоцій в такій ситуації. Повний розрив тягне за собою знецінення минулого, невпевненість в майбутньому, розчарування в собі і в оточуючих.
Зрозуміло, подібний стан не сприяє прийняттю правильних і зважених рішень. А питань у такій ситуації назріває безліч. Наприклад, як підтримати дітей, як нормально жити далі і.т.д.
http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016