Психолог, психоаналітик

Будь-яка людина проходить свій шлях, що нагадує дорогу з численними зупинками, які допомагають самоствердитися і вибрати / продовжити певний напрям. Зрозуміло, кожна особистість самостійно зводить свою дорогу і вибирає власний шлях. Тим не менш, не рідко на цьому шляху життя виникають труднощі і перешкоди у вигляді психологічних і особистісних труднощів. У таких випадках для подальшого руху в правильному напрямку нам потрібна допомога з боку, а саме - послуги психолога від Центру психологічної підтримки Mon Jardin.

психоаналітик прийом

Навіщо потрібні послуги психолога і яким чином він може Вам допомогти?

ПОСЛУГИ ПСИХОЛОГА допоможуть Вам вирішити внутрішні конфлікти з оточуючими.

Що краще: терпіти, чекати чи записатися на прийом до психоаналітика?

Часом виникають такі життєві ситуації і обставини, які буквально заганяють нас у глухий кут. У нашому Центрі працюють кваліфіковані психоаналітики, консультація у яких стане першим кроком на шляху до психологічного одужання і позбавлення від глибинних причин виникаючих проблем і негативних ситуацій у Вашому житті.

Психологічна проблема порівнянна з фізичної хворобою - чим довше ви відкладаєте лікування, тим більше посилюється стан Вашого здоров'я. Тому так важливо отримати своєчасну психологічну допомогу. Варто пам'ятати, що переважна більшість фізичних захворювань виникає через депресивний стан, постійний стрес та інші психологічні труднощі. Таким чином, своєчасна допомога психоаналітика допоможе запобігти появі проблем зі здоров'ям.

Записуйтеся на ПРИЙОМ до психоаналітика, якщо Ви:

  • відчуваєте депресію;
  • постійно перебуваєте в тривожному стані;
  • відчуваєте невпевненість в собі;
  • відчуваєте комунікативні труднощі (складнощі в спілкуванні з оточуючими близькими і незнайомими людьми);
  • часто потрапляєте в схожі негативні ситуації;
  • перебуваєте в сильному стресі або страху;
  • виникають психосоматичні симптоми.

Якщо Ви бажаєте змін і готові до них, тоді звертайтеся в Центр психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin!

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016