Казкотерапія для дітей. Чарівна країна почуттів

Дорогі батьки, запрошуємо ваших діток познайомитися з Чарівною країною всередині нас - КРАЇНОЮ ПОЧУТТІВ.
У ігровій формі дітки будуть знайомитися з основними почуттями та емоціями, вчитися їх впізнавати і проявляти.

Заняття проходять в групах для дітей 4-5, 6-8 років кожної Нд
Час узгоджується індивідуально
Вартість участі - 250 грн
Тривалість заняття - 1 година
Запис в групу по тел - 961202020

ПРОГРАМА ЗАНЯТЬ:
Зустріч №1) «Чарівна країна почуттів».
На занятті ми познайомимося з
основними емоціями і почуттями, навчимося розпізнавати їх в собі і в інших. Використовуючи метод казкотерапії, розглянемо способи, за допомогою яких можна керувати своїми почуттями та емоціями.
Створимо карту країни цих понять. Робота з кольором.

Зустріч №2) «Чарівна країна почуттів».
Створюємо казкову країну, де є Король і його слуги - Почуття в пісочниці і на малюнку. Знайомимося з почуттям Заходи і Настроєм.

Зустріч №3) «Знайомство зі слугами-почуттями».
Радість і що може її подарувати. На занятті створюємо казку, використовуємо ігри та вправи, які розвивають емоційну сферу дитини, вдосконалюють навички спілкування дітей, виховують доброзичливість.

Зустріч №4) «Знайомство зі слугами-почуттям».
Смуток. На занятті читаємо казку і створюємо колаж, використовуємо ігри та вправи, які розвивають емоційну сферу дитини, виховують співчуття і співпереживання.

Зустріч №5) «Знайомство зі слугами-почуттями».
Інтерес. Як він з'являється? Складаємо рецепт цікавого страви і створюємо казку. Вчимося з інтересом слухати себе, довіряти собі, вірити собі. Гра «Загадкові візерунки».

Зустріч №6) «Знайомство зі слугами-почуттями».
Злість. Як часто приходить? Як проявляється? Чи потрібна? На занятті, використовуючи метод казкотерапії, вчимося розпізнавати і висловлювати свій гнів в соціально-прийнятній формі. Працюємо з пластиліном.

Зустріч №7) «Знайомство зі слугами-почуттями».
Страх. Що тебе турбує? Як часто ти потрапляєш в темницю Страху? Розвиваємо здатність дитини
встановлювати дружні відносини з іншими дітьми, щоб позбутися від страху не бути визнаним, страху «а раптом зі мною не будуть дружити?». За допомогою методів арт-терапії, казкотерапії та театротерапії вчимося справлятися зі Страхом. Гра «У павутині страху».

Зустріч №8) «Знайомство зі слугами-почуттями».
Образа і Почуття провини. Чому люди сваряться? Як звільнитися від образи? Як прощати? Як охороняти свою гідність і запобігати негідні розмови і дії? За допомогою методу казкотерапії, ігор та вправ розвиваємо вміння дітей справлятися з життєвими труднощами, дарувати один одному посмішку і дружити.

Зустріч №9) «Знайомство зі слугами-почуттями»
Задоволення. За допомогою спеціальної терапевтичної казки і експерименту, розшукуємо як якомога більше ознак вербального, невербального, поведінкового прояву задоволення.

Зустріч №10) «В пошуках Любові».
Що буває якщо влада у внутрішньому королівстві захоплює слуга на ім'я Образа, Злість, або Страх? Що може статися якщо ти забудеш про Мері? Як Любов допомагає людям жити? Яке почуття найголовніше в країні? За допомогою казки шукаємо підказки серця, як подарувати Любов близьким. Створюємо Посудина з Любов'ю.

Ведуча програми "Чарівна країна почуттів" - Войтюк Вероніка Гаріївна, психолог, психоаналітик, сертифікований арт-терапевт.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016