Як проходять заняття з дітьми?

Програма (10-15 зустрічей) являє собою спільні заняття дитини з психологом і забезпечує емоційно-особистісний розвиток дітей, набуття ними комунікативних навичок і створення гармонійних відносин.

Використовується Метод пісочної терапії та складання своєї Карти емоцій і почуттів (дитина сам малює карту емоцій).

1. На занятті ми знайомимося з основними емоціями і почуттями, вчимося розпізнавати свої і чужі емоційні стани.

В процесі роботи дитина має можливість побачити значущі для нього почуття і емоції, розібратися з поточними обставинами і життєвими ситуаціями.

Таким чином, досліджуючи світ фантазії дитини, можна знайти причину його страхів, невпевненості, замкнутості або агресії. У невимушеній атмосфері кабінету психолога, дитина розкриває свою індивідуальність і вчиться висловлювати свої почуття. Психолог, спостерігаючи за діями дитини, допомагає йому знайти відповіді на хвилюючі його питання і наповнити сенсом або вербализовать досвід його тілесних або емоційних переживань.

2.Ребёнок не завжди може розповісти дорослим про свої труднощі, в процесі роботи в пісочниці для нього це стає можливим.

Піскова терапія дозволяє:

  • виражати переживання, які важко сформулювати словами;
  • відкривати внутрішні резерви для подолання труднощів;
  • дає можливість випробувати нові способи побудови відносин і вирішення конфліктів;
  • зняти внутрішнє напруження;
  • самовиражатися і розвивати творчі здібності;
  • розвивати дрібну моторику.

Чому так важливо дозволяти дитині творити в піску? Відповідь проста. Пісочниця - це обмежений простір, в якому дитина - правитель, творець, він головний і тільки він приймає рішення. Це дуже важливо для становлення впевненості в собі, самоконтролю та саморегуляції.

Заняття разом з психологом допоможуть батькам зрозуміти причину дискомфорту дитини і звільнять дитину від накопичених негативних емоцій.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016