Арт-терапія

Головна мета арт-терапії полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати найрізноманітніші почуття і емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість і т. д. Методика арт-терапії базується на переконанні , що утримання внутрішнього «Я» людини відображаються в зорових образах щоразу, коли він малює картину або ліпить скульптуру, в ході чого відбувається гармонізація стану психіки.

«Творчість мами і дитини»

Наші семінари по Арт-терапії надихнуть Вас на нові творчі звершення, які, в свою чергу, принесуть плоди і Вам і Вашій дитині.

Це чудова програма, яка має на меті навчити батьків допомагати своїм дітям долати їх переживання, проблеми, труднощі, налагоджувати довірчі відносини.

Мама може надати найважливішу психологічну допомогу і підтримку дитині, залишаючись мамою - люблячої і приймаючою.

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016