Творчість вашої дитини разом з нянею

Навчання Вашої няні в центрі «Mon Jardin» Арт-терапії, дозволить Вашій дитині здійснювати захоплюючі, розвиваючі заняття разом з няні, побудовані не тільки на життєвому досвіді Вашої няні, а також на отриманих заняттях від професійних Арт-терапевтів. 

Наші курси для няні, розроблені професійними психологами нашого центру, допоможуть няні краще зрозуміти Вашу дитину, розібратися в її бажаннях і можливостях, навчитися усвідомлено і правильно підходити до розвитку і виховання малюка.

Няні несуть на собі величезну відповідальність за життя і здоров'я дитини, в тому числі психологічну, але, далеко не завжди, володіють необхідними знаннями, і необхідним для якісної роботи, ступенем особистої психологічної опрацьованості.

Наші курси для няні допоможуть:

  • поліпшити контакт няні з дитиною та іншими членами сім'ї;
  • підвищити ступінь компетенції няні в сфері дитячої психології;
  • няня дізнається нові методи і техніки для роботи з дітьми: Казкотерапія, Пісочна терапія, ізотерапія.

Після прослуховування курсу, видача сертифіката.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому центрі «Mon Jardin».

http://monjardin.kiev.ua - Права власності та адміністратора сайту належать Центру психологічної підтримки та розвитку особистості Mon Jardin. Використання матеріалів в особистих або комерційних цілях допускається тільки при попередньому узгодженні з власником сайту і обов'язковому посиланні на нас © monjardin.kiev.ua / 2016